Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

02-222 Warszawa

E-mail: biuro@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

KRS 0000769066

NIP 5272880590

Nasza oferta

 

• strony internetowe

• sklepy internetowe

• poligrafia i druk

• SEO i SEM

• Social Media

Przydatne linki

 

Sklep

Nowości

Partnerzy

Praca

Kontakt z nami

Wizytówka QR Code

 

 

 

Wycena usług dodatkowych

do 24h

 

 

 

Elastyczność w doborze terminów

 

 

 

Niezbędny sprzęt

 

 

 

Indywidualny zakres dostosowany do potrzeb

 

 

 

Certyfikowane artykuły higieniczne

 

 

 

Ekologiczne środki czystości

 

 

 

Nadzór opiekuna klienta

 

 

 

Doświadczonego pracownika

Usługi są realizowane przez pracowników Eco Treelux zgodnie z wcześniej przygotowanym zakresem, w oparciu o najwyższe - ekologiczne - standardy. Dostarczamy wszelkie niezbędne środki czystości i certyfikowane artykuły higieniczne.  Działamy ekologicznie i elastycznie, dostosowujemy się do potrzeb i słuchamy naszych klientów. Często proponujemy alternatywne rozwiązania, którą wpisują się w naszą idee. W ramach stałej współpracy nasz zespół zadba o posprzątanie pomieszczeń biurowych, open space, sal konferencyjnych, mebli, sprzętu, kuchni, zaplecza kuchennego, korytarzy, toalet, łazienek, kabin prysznicowych itd. Umyjemy przeszklenia i okna wewnątrz jak i na zewnątrz (mycie wysokościowe, alpinistyczne), kilka razy w roku wypierzemy wykładzinę dywanową, dywany itp. oraz zaimpregnujemy kamień, wykładzinę PCV, i to wszystko w zgodzie z naturą.

Abonament zawiera

W ramach kompleksowej usługi oferujemy

Proponujemy naszym partnerom ekologiczne i kompleksowe rozwiązania, które dotyczą specjalistycznych prac. Tak jak w przypadku sprzątania powierzchni i tutaj oferujemy szeroki wachlarz usług, które dbają o środowisko naturalne, ale i czyszczone powierzchnie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i skuteczni w tym co robimy, wciąż poszukujemy innowacyjnych rozwiązań.

  • Mycie okien - ekologicznie, skutecznie umyjemy różnego rodzaju okna wewnątrz jak i zewnątrz, elementów szklanych, jak również nietypowych przeszkleń, w tym mycie alpinistyczne. 
  • pranie dywanów, wykładzin i tapicerki - precyzyjnie opracowujemy technologię, korzystamy z sprawdzonych i skutecznych systemów utrzymania czystości.

 

  • personel - delegujemy do pracy doskonale wyszkolony i estetycznie wyglądający personel, który dopasowujemy wg. lokalizacji sprzątanego obiektu. 

 

  • doświadczenie - sprzątamy w oparciu o wiedzę i praktyczne doświadczenie, efektywnie i w sposób zrównoważony wykorzystujemy swoje zasoby (np. czas, wiedzę, umiejętności).

 

  • wzajemne relacje - budujemy relacje w oparciu o współpracę, cenimy naszych partnerów biznesowych, których słuchamy i wspieramy, stale poszukujemy nowych sposobów działania. 

 

  • opiekun klienta - będący w stałym i bezpośrednim kontakcie z osobą dedykowaną do kontaktu, który czuwa nad jakością, i ekologicznymi standardami oraz zarządza pracą zespołu.

 

  • audyty - dbamy o szczegóły i usprawniamy procesy wykonując cykliczne audyty, które realizujemy wg. wcześniej przyjętych norm.

 

  • ekologicznie - pracujemy na ekologicznych, skutecznych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego środkach czystości oraz w 100% biodegradowalnych materiałach.

 

Dbamy o środowisko naturalne i jakość usługi 

Bezpieczeństwo środowiska naturalnego jest dla nas bardzo ważne, dlatego pracujemy na ekologicznych środkach czystości oraz w 100% biodegradowalnych materiałach. Proponowane przez nas środki są w pełni przyjazne dla środowiska i alergików. Nie powodują skażenia wód i są bezpieczne dla wszelkiego wyposażenia - 100% ekologiczne sprzątanie biur. W naszej ofercie posiadamy biodegradowalne i certyfikowane artykuły, które ograniczają wytwarzanie odpadów i substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego.

100% ekologiczna firma sprzątająca

 

Środki czystości i artykuły higieniczne

 

Dostarczamy wszelkie niezbędne ekologiczne środki czystości, i jeżeli jest taka potrzeba to również certyfikowane artykuły higieniczne. 

Ekologiczne sprzątanie biur

 

 

Dbamy nie tylko o to, aby nasze środki czystości spełniały ekologiczne normy, artykuły były odpowiednio certyfikowane, a worki minimalizowały zanieczyszczenie środowiska, ale również o czystość i estetykę powierzonych obiektów. Ekologiczne usługi sprzątające, które oferujemy są w 100% bezpieczne i skuteczne. Zapewniamy porządek i komfort w każdym miejscu, w którym pracujemy. 

Ekologiczny serwis sprzątający świadczy usługę w dyskretny sposób, mając na uwadze różne obiekty i różne wymagania. Do usług sprzątania biur, pomieszczeń kierujemy nasz wykwalifikowany personel, który dysponuje energooszczędnym i nowoczesnym sprzętem. 

W celu uzyskania indywidualnej wyceny prosimy o wypełnienie formularza "Zamów wycenę".

 

Poznaj nasz sklep internetowy

Proponujemy firmom w całym kraju kompleksowe i ekologiczne usługi utrzymania czystości. Dbamy o środowisko naturalne, estetykę, i porządek w obiektach, zapewniając czystość oraz komfort. Do obsługi obiektów kierujemy wykwalifikowanych, rekomendowanych przez nas, odpowiednio przeszkolonych pracowników. Stosujemy bezpieczne dla środowiska, skuteczne środki czystości oraz nowoczesny sprzęt i technologie. Jesteśmy przygotowani do należytego świadczenia usług porządkowych w różnego rodzaju obiektach i ich otoczeniu. Obdarzyły nas zaufaniem instytucje państwowe, fundacje, hotele, placówki handlowe, a także średnie i małe firmy z całej Polski.