2019 -2020 Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: kontakt@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

REGON 382427432

NIP 5272880590

Wizytówka QR Code

Kilka słów o nas

EcoTreelux to ekologiczna firma, która powstała w wyniku połączenia doświadczenia i praktycznych umiejętności z nowoczesną wiedzą, zamiłowaniem do innowacyjności i niepohamowaną chęcią tworzenia przyjaznej i ekologicznej firmy. Misja zawarta jest w logo firmy i jej nazwie - angielskie słowo tree oznacza "drzewo".

W nim jest wiedza i dbałość o środowisko, i szczegóły, dostarczając wysokiej jakości usługę opartą o doświadczenie, kompetencje i wiedzę. 

Jesteśmy dumni, że oferując kompleksowe i ekologiczne rozwiązania, mamy bezpośredni wpływ na nasze środowisko naturalne.

Od dzieciństwa bliska była nam idea zachowania pewnej równowagi pomiędzy działalnością człowieka, a środowiskiem naturalnym. Kiedyś śmieci podlegały segregacji np. odpady organiczne wyrzucano do naturalnego - domowego - kompostownika lub karmiono nimi domowe zwierzęta. Plastik jak się pojawił to tylko w niewielkich ilościach, a który i tak był zbierany, i ponownie wykorzystywany. Słoiki, butelki, torba bawełniana, koszyk to już klasyk. Zero Waste nie jest niczym nowym, już w przeszłości pruto, zwijano, prano i przetwarzano ponownie, jednym słowem nie marnowało się nic.  

Z EcoTreelux wracamy do tego co było bezpieczne i skuteczne, i dlatego w oparciu o wiedzę, kompetencję i doświadczenie w 2019 roku wprowadziliśmy ekologiczny serwis sprzątający.

Oficjalnie zmieniamy nazwę na 
EcoTreeluxŚwiat się zmienia, a my zmieniamy się razem z nim. 


W odpowiedzi na zmiany, które dzieją się na naszych oczach jako pierwsi wprowadzamy nową i dodatkową usługę, która oferuje 100% ekologiczny serwis sprzątający. 


Kilka tygodni później podpisujemy pierwszą umowę z biurem w centrum Warszawy. Z miesiąca na miesiąc zaczynamy coraz bardziej być widoczni.


Powstaje Eco Treelux ekologiczny serwis sprzątający
Proponujemy standardową usługę
Powstaje firma Treelux

W I połowie 2019 roku wchodzimy na rynek z przyjazną i nowoczesną firmą sprzątającą, która już na starcie może pochwalić się prostą w obsłudze stroną internetową. Wprowadzamy nową jakość w zamówieniach, jako pierwsi deklarujemy, że do 24h wyślemy darmową wycenę.

EcoTreelux sprzątanie w zgodzie z ekologią

Wizytówką EcoTreelux jest usługa i sprzątanie stworzone z myślą o ekologii. Pracujemy na naturalnych środkach czystości i 100% biodegradowalnych materiałach. Wspieramy zrównoważony rozwój ekologiczny. EcoTreelux kontroluje cały proces od pierwszego kontaktu, przez wizję lokalną i złożenie wyceny, po kompleksową obsługę i dostawę. Wszystkie produkty, które oferujemy spełniają najwyższe normy jakości, pracujemy tylko na takich środkach, które mają potwierdzoną skuteczność. 

Historia

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

EcoTreelux facebook
EcoTreelux instagram
EcoTreelux Linkedin

ZAMÓW WYCENĘ