2019 -2020 Wszystkie prawa zastrzeżone © EcoTreelux sp. z o. o. 

EcoTreelux sp. z o.o.

 

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: kontakt@ecotreelux.pl

Tel: +48 22 602 21 60

REGON 382427432

NIP 5272880590

Wizytówka QR Code

 

 

 

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę związaną z utrzymaniem czystości na terenie całego kraju. Profesjonalne mycie okien proponujemy naszym partnerom biznesowym, którzy posiadają już w ofercie usługę sprzątania. Propozycja dotyczy cyklicznego mycia okien - rekomendacja to minimum dwa razy w roku. Tak jak w przypadku usługi sprzątania biura tak i tutaj przy pierwszym zamówieniu prosimy zawsze o podanie wymiarów okien oraz orientacyjny stopień zabrudzenia powierzchni szklanych. Oczywiście jeżeli jest taka potrzeba to w każdej chwili możemy wysłać naszego przedstawiciela lub opiekuna, aby sam sprawdził wymiary przeszkleń.

Rekomendujemy pranie wykładziny minimum raz w roku skuteczną i bezpieczną metodą półsuchą lub ekstrakcyjną - w zależności od zabrudzenia. Tak jak w przypadku innych usług, tak i pranie wykonujemy w oparciu o ekologię i tutaj mamy na myśli metodę oraz specjalne, dedykowane do tego środki, które profesjonalnie wypiorą wszelkie zabrudzenia oraz zadbają o środowisko naturalne.  
W ramach stałej współpracy oferujemy pranie i czyszczenie wykładziny biurowej.

Sprzątanie biura i mycie okien

Pranie i czyszczenie wykładzin dywanowych 

Mycie okien i przeszkleń w ramach stałej współpracy

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Warto pamiętać

 

  • do wyceny bierzemy pod uwagę parametry: wymiary okna, rodzaj szkła (przeszklenia), stopień zabrudzenia, umiejscowienie i łatwość dostępu, a w przypadku np. wysokich budynków, użycie sprzętu specjalistycznego

  • przed umyciem prześlemy maile wraz z ostateczną ceną za usługę (w przypadku usługi jednorazowej lub dodatkowej)

  • mailowo lub telefonicznie ustalamy termin mycia

  • myjemy okna, powierzchnie szklane najczęściej z obu stron, a wiec w tym wypadku wymiary liczymy podwójnie

  • ważny jest dostęp, a w zasadzie to czy okna są otwierane do środka

  • myjemy kompleksowo powierzchnie szklane, ramę lub futrynę okienną

  • niewielkie nalepki, plamy lub inne uciążliwe zabrudzenia delikatnie usuniemy, oczywiście pod warunkiem, że będziemy mieli taką możliwość

 

Bezpiecznie i profesjonalnie

 

Do mycia stosujemy specjalne szczotki oraz wysokie teleskopy. Ten system ma to do siebie, że maksymalnie ogranicza ingerencję w powierzchnie myjącą poprzez optymalną siłę tarcia, ciśnienie i temperaturę. Dzięki temu mamy pewność, że nie powstaną na szkle żadne uszkodzenia np. rysy. 

 

Ekonomicznie i ekologicznie

 

Technologia ta charakteryzuje się krótkim krótkim czasem mycia, w ciągu jednej godziny jesteśmy w stanie umyć około 190 m2. Co ważne umyte okna i przeszklenia wysychają bardzo szybko nie pozostawiając śladów mycia. Metoda w 100% ekologiczna chroniąca środowisko naturalne.

 

Skutecznie i cyklicznie

 

Skuteczność mycia nie wymaga użycia środków chemicznych, które bardzo często zostawiają smugi czy źle wyglądające zacieki. Aby mycie okien i przeszkleń przyniósł trwały i oczekiwany efekt to taka usługa powinna być realizowana minimum dwa razy w roku - najlepiej wiosną i jesienią. 

Pranie ekstrakcyjne - tak jak i w przypadku okien oferujemy profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowaną odpowiednio kadrę. Nasza propozycja dotyczy mycia okien metodą tradycyjną lub alpinistyczną w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. 

 

Pranie metodą półsuchą- oferujemy doskonały efekt jakościowy mytych powierzchni oraz idealny efekt wizualny. Od początku do końca koordynujemy czynności związane z myciem okien. Usługa może być wliczona w miesięczny abonament lub zlecona jako dodatkowa usługa. 

 

EcoTreelux facebook
EcoTreelux instagram
EcoTreelux Linkedin

ZAMÓW WYCENĘ